XVIII

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 251

(Вісімнадцята сесія)

від                                  2021 року                                                 №

Про надання дозволу на складання проєкту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки у власність громадянину

ЮЩУКУ Максиму Миколайовичу

по вул. Асанова, 34 в с. Кисоричі

Розглянувши заяву громадянина  ЮЩУКА М.М. про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства,  відповідно до статей 12, 118, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл громадянину ЮЩУКУ Максиму Миколайовичу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, орієнтовно площею 0,14 га по вул. Асанова, 34 в с. Кисоричі за рахунок земель запасу комунальної власності селищної ради.

2. Громадянину ЮЩУКУ М.М.  в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в порядку, визначеному законодавством.

3. Громадянину ЮЩУКУ М.М. проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність подати на затвердження до селищної ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ