XXVI

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 13

(Двадцять шоста сесія)

від                           2022 року                                                                №

Про внесення змін до рішення

Рокитнівської селищної ради

від 18 лютого 2022 року № 2699

«Про надання дозволу на складання

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

громадянину ЯЦУКУ Артуру

Володимировичу в урочищі

«Гандровища» в с. Рокитне»

Розглянувши заяву громадянина ЯЦУКА Артура Володимировича, у зв’язку з виявленням технічної помилки, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 18 лютого 2022 року № 2699 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину ЯЦУКУ Артуру Володимировичу в урочищі «Гандровища в с. Рокитне», а саме: в назві рішення та пункті 1 слова «в урочищі «Гандровища»» замінити на слова «в урочищі «Которіг»».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ