(Двадцять шоста сесія)

від                           2022 року                                                                №

Про внесення змін до рішення
Рокитнівської сільської ради
від 07 жовтня 2020 року № 2110
«Про надання дозволу на складання
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки у власність
гр. Чорнобривій Наталії Василівні»

Розглянувши заяву громадянки Чорнобривої Наталі Василівни, у зв’язку з виявленням технічної помилки, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської сільської ради від 07 жовтня 2020 року № 2110 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чорнобривій Наталії Василівні», а саме: в назві рішення, преамбулі та пунктах 1, 2 слово «Наталії» замінити на слово «Наталі».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ