Доповідач:

Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про надання дозволу ТОВ «ЛІСОПРОДУКТ» на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Журавлинна, 5б в с. Масевичі

(Дев’ятнадцята сесія)

від __________________ 2022 року                                                                 №

Про надання дозволу ТОВ «ЛІСОПРОДУКТ» на складання
звіту з експертної грошової оцінки
земельної ділянки по
вул. Журавлинна, 5б в с. Масевичі

Розглянувши заяву ТОВ «ЛІСОПРОДУКТ» про надання дозволу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки, підтверджуючі документи,  відповідно до статей 12, 120, 122, 125, 126, 127 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл ТОВАРИСТВУ З  ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛІСОПРОДУКТ» на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 1,7279 га, кадастровий номер 5625085000:03:002:0214, для розміщення та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств   переробної, машинобудівної та іншої промисловості по             вул.  Журавлинна, 5б в с. Масевичі.
       2. Звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею  1,7279 га, кадастровий номер 5625085000:03:002:0214, для розміщення та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, подати на затвердження в селищну раду.
       3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ