Доповідач:

Чирук Ірена Любомирівна

Галузь:

Праця та соціальний захист населення

Прийнятий за основу

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про затвердження Програми  фінансової підтримки  комунального підприємства   «Аптека» на 2022 рік

(девятнадцята сесія)

від ____січня  2022 року                                                                     № ______

Про затвердження Програми
 фінансової підтримки
 комунального підприємства
«Аптека» на 2022 рік

З метою забезпечення належного утримання та збереження майна спільної власності територіальної громади, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями , Рокитнівська селищна рада

1.Затвердити  Програму фінансової підтримки комунального підприємства «Аптека» Рокитнівської селищної ради, що додається.

2. Фінансовому відділу Рокитнівської селищної ради в  бюджеті селищної територіальної громади на 2022 рік передбачати кошти, в межах фінансових ресурсів, на виконання цієї Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (Крупенко О.М.); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (Крупенко А.К.).

Селищний голова                                                         Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 rg fgnthhfgtfhgguhkkl`;`4.pdf Переглянути