Доповідач:

Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Рокитнівської сільської ради від 16 березня 2020 року № 1576 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Приту Петру Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

(Двадцять шоста сесія)

від                           2022 року                                                                №

Про внесення змін до рішення
Рокитнівської сільської ради
від 16 березня 2020 року № 1576
«Про затвердження проекту
землеустрою та передачу земельної
ділянки у власність гр. Приту Петру
Олександровичу для будівництва і
обслуговування житлового будинку,
господарських будівель і споруд
(присадибна ділянка)»

Розглянувши заяву громадянина Прита Петра Миколайовича, у зв’язку з виявленням технічної помилки, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської сільської ради від  16 березня 2020 року № 1576 «Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки у власність гр. Приту Петру Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», а саме: в назві рішення, пунктах 1, 2, 3 слово «Олександровичу» замінити на слово «Миколайовичу».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ