ОПИС ДОКУМЕНТУ

Галузь:

Земельні ресурси

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

05.05.2022

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 13
Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради від 18 лютого 2022 року № 2699 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину ЯЦУКУ Артуру Володимировичу в урочищі «Гандровища» в с. Рокитне»

 
ПРОЄКТ
УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Двадцять шоста сесія)
 
РІШЕННЯ
 
від                           2022 року                                                                №
 
Про внесення змін до рішення
Рокитнівської селищної ради
від 18 лютого 2022 року № 2699
«Про надання дозволу на складання
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки у власність
громадянину ЯЦУКУ Артуру
Володимировичу в урочищі
«Гандровища» в с. Рокитне»
 
Розглянувши заяву громадянина ЯЦУКА Артура Володимировича, у зв’язку з виявленням технічної помилки, керуючись статтею 12 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 18 лютого 2022 року № 2699 «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину ЯЦУКУ Артуру Володимировичу в урочищі «Гандровища в с. Рокитне», а саме: в назві рішення та пункті 1 слова «в урочищі «Гандровища»» замінити на слова «в урочищі «Которіг»».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).
 
 
Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ