Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки по вул. Жежука, 63а в с. Карпилівка

(Двадцять сьома сесія)

від                                         2022 року                                                        №

Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки по вул. Жежука, 63а в
с. Карпилівка

Розглянувши заяву КОЗАЧЕНКА В.А., технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), акт погодження меж земельної ділянки по вул. Жежука, 63а в с. Карпилівка, керуючись статтями 12, 159 Земельного кодексу України, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради,  селищна рада

1. Затвердити акт погодження меж земельної ділянки по вул. Жежука, 63а в  с. Карпилівка від 09 червня 2022 року (додається).
       2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

АКТ
погодження меж земельної ділянки по вул. Жежука, 63а в с. Карпилівка

від 09 червня 2022 року

Ми, що нижче підписалися, комісія Рокитнівської селищної ради з вирішення земельних спорів щодо меж земельних ділянок на території Рокитнівської селищної ради у складі:  Рябущиця Ігоря Миколайовича – начальника відділу земельних відносин та екологічних питань Рокитнівської селищної ради, Шевчук Ольги Миколаївни – старости села Карпилівка, Бандури Сергія Миколайовича – представника НВП «Землемір». В присутності заявника  Козаченка Володимира Адамовича, цього числа в натурі (на місцевості) розглянули питання щодо погодження межі земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Карпилівка по вул. Жежука, 63а з суміжним землекористувачем Козаченком Іваном Адамовичем.
         Комісія вирішила: межу земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  с. Карпилівка по вул. Жежука, 63а, погодити у відповідності до технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розробленої  НВП «Землемір».

Начальник відділу                                                                        І. Рябущиць
земельних відносин та
екологічних питань

Староста села Карпилівка                                                    О. Шевчук