XVIII

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2354

(Вісімнадцята сесія)

від 24 грудня 2021 року                                                                                    № 2354

Про надання дозволу на складання проєкту
землеустрою щодо відведення земельної
ділянки у власність громадянці
ЄВПАТ Вірі Денисівні в с. Масевичі

Розглянувши заяву громадянки ЄВПАТ В.Д. про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства,  відповідно до статей 12, 118, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл громадянці ЄВПАТ Вірі Денисівні на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, орієнтовно площею 0,15 га  в с. Масевичі за рахунок земель запасу комунальної власності селищної ради.
2. Громадянці ЄВПАТ В.Д.  в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в порядку, визначеному законодавством.
3. Громадянці ЄВПАТ В.Д. проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність подати на затвердження до селищної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ