ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXV

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

01.04.2022

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  22
 • Не підтримали
  1
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2863

УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Двадцять п’ята сесія)
 
РІШЕННЯ
 
від 01 квітня 2022 року                                                                                             № 2863
 
Про зміну цільового призначення
земельної ділянки  громадянину
БАГАТКУ Сергію Антоновичу
по вул. Жовтнева, 7 в смт Рокитне
 
Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки  приватної власності, цільове призначення якої змінюється громадянину БАГАТКУ С.А., відповідно  до статей 12, 20, 186 Земельного Кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 року № 502 «Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних  осіб», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється громадянину БАГАТКУ С.А. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за рахунок земель, що перебувають у його власності для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Жовтнева, 7 в смт Рокитне.
2. Змінити цільове призначення земельної ділянки громадянину БАГАТКУ Сергію Антоновичу (ідентифікаційний номер *********), площею 0,0115 га, (кадастровий номер 5625055100:01:001:1868), яка перебуває у його власності з «для будівництва  і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» на «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» по вул. Жовтнева, 7 в смт Рокитне.
3. БАГАТКУ С.А. оформити документ, що посвідчує право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).
 
Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ