ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXV

Скликання:

VIII

Статус:

За основу і в цілому

Дата прийняття:

01.04.2022

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  23
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2865

УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Двадцять п’ята сесія)
 
РІШЕННЯ
 
від 01 квітня 2022 року                                                                                        № 2865
 
Про надання дозволу
ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»
на складання проєкту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
в оренду в  с. Кисоричі
 
Розглянувши клопотання ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в           с. Кисоричі, додаткові документи,  відповідно до статей 12, 122, 123, 124, 125, 126  Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада
 
ВИРІШИЛА:         
 
          1. Надати дозвіл ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років орієнтовною площею 0,0006 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії (опори ПЛ-10кВ ) в с. Кисоричі.
         2. ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в порядку, визначеному законодавством.
         3. ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» подати проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,0006 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії на затвердження в селищну раду.
         4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).
 
 
Селищний голова                                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ