ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXV

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

103

Дата реєстрації:

16.03.2022

Проголосовано:

01.04.2022 11:41:22

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  23
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  4

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 103


 ПРОЄКТУКРАЇНА

РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Восьме скликання

(Двадцять п’ята сесія)

 

РІШЕННЯ

 

від                                              2022 року                                                    №

 

Про надання дозволу

ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО»

на складання проєкту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

в оренду в  с. Кисоричі

 

Розглянувши клопотання ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в           с. Кисоричі, додаткові документи,  відповідно до статей 12, 122, 123, 124, 125, 126  Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

 

ВИРІШИЛА:      

 

          1. Надати дозвіл ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років орієнтовною площею 0,0006 га  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії (опори ПЛ-10кВ ) в с. Кисоричі.

         2. ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в порядку, визначеному законодавством.

         3. ПрАТ «РІВНЕОБЛЕНЕРГО» подати проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,0006 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії на затвердження в селищну раду.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

 

 

Селищний голова                                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ