Неприйнято

САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ

С. МАСЕВИЧІ по вул. Поліська, 8

в с. Масевичі

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРЮ НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ «ЖИВОНОСНЕ ДЖЕРЕЛО» САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ С.МАСЕВИЧІ, відповідно до статей 12, 92, 122, 123, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРЮ НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ «ЖИВОНОСНЕ ДЖЕРЕЛО» САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ С.МАСЕВИЧІ площею  0,8000 га, кадастровий номер 5625085000:03:011:0036 по вул. Поліська, 8 в с. Масевичі.

2. Передати у постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРЮ НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ «ЖИВОНОСНЕ ДЖЕРЕЛО» САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ С.МАСЕВИЧІ земельну ділянку площею  0,8000 га, кадастровий номер 5625085000:03:011:0036 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул. Поліська, 8 в   с. Масевичі, за рахунок земель комунальної власності селищної ради.

3. РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРЮ НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ «ЖИВОНОСНЕ ДЖЕРЕЛО» САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ С.МАСЕВИЧІ оформити документ, що посвідчує право постійного користування на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                               Григорій ТАРГОНСЬКИЙ