XXX

Про включення до переліку

земельної ділянки комунальної

власності, яка підлягає продажу

або наданню в оренду на земельних

торгах в с. Нетреба на території

Рокитнівської селищної ради

З метою виконання завдань по наповненню бюджету Рокитнівської селищної ради, відповідно до статей 12, 79-1, 93, 122, 123, 135, 136, 137, 138, 139 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Включити до переліку земельну ділянку для продажу права оренди на неї на земельних торгах,  згідно з додатком.

2.  Надати дозвіл на виготовлення документації із землеустрою земельної ділянки, зазначеної у пункті 1 даного рішення.

3. Укласти договір на підготовку лоту до продажу або продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах.

4.  Фінансування з підготовки земельного лоту до земельних торгів покласти на виконавця земельних торгів з наступним відшкодуванням йому витрат за рахунок коштiв, що сплачуються покупцем лоту.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 49.1. Додаток рішення по торгах.pdf Переглянути