XXXV

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 118

(Тридцять п’ята (позачергова) сесія)

_________________ 2023 року                                                             № _____

Про внесення змін до рішення Рокитнівської

селищної ради від 18.02.2022 № 2546

«Про затвердження Програми підготовки

територіальної    оборони   та   місцевого

населення до участі в русі національного

спротиву  в  Рокитнівській  селищній

територіальній громаді на 2022-2024 роки»

Керуючись Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статтею 15 Закону України «Про оборону України», статтею 14 Закону України «Про основи національного спротиву», Положенням про територіальну оборону України, затвердженим Указом Президента України     від 23 вересня 2016 року № 406/2016, відповідно до статей 26, 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення реалізації заходів мобілізаційної підготовки та завдань територіальної   оборони, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 18 лютого 2022 року № 2546 «Про затвердження Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Рокитнівській селищній територіальній громаді на 2022-2024 роки», зі змінами (далі – Програма), а саме:

1.1. Викласти  додаток 1 до Програми «ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ з виконання Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Рокитнівській селищній територіальній громаді  на 2022 – 2024 роки», у новій редакції згідно з додатком 1.

1.2. Викласти  додаток 2 до Програми «ПАСПОРТ Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Рокитнівській селищній територіальній громаді  на 2022 - 2024 роки», у новій редакції згідно з додатком 2.

2. Контроль за виконанням рішення покласти  на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                     Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1.1. Дод. 1 Зміни Прогр.ТрО 2023.pdf Переглянути
2 1.2. Дод. 2 Зміни Програма тер.оборон-2023.pdf Переглянути