ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXXVIII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

59

Дата реєстрації:

03.05.2023

Проголосовано:

19.05.2023 12:09:26

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  19
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 59

ПРОЄКТ


УКРАЇНА

РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Восьме скликання

(Тридцять восьма сесія)

 

РІШЕННЯ


 

                                             2023 року                                                                №  

 

Про надання дозволу

громадянину ГОНЧАРУ Володимиру

Олексійовичу на складання проєкту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки в оренду по вул. Незалежності, 29а

в смт Рокитне

 

Розглянувши заяву громадянина ГОНЧАРА В.О. про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, підтверджуючі документи, відповідно до статей 12, 120, 122, 123, 124, 125, 126  Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

 


ВИРІШИЛА:


 

1. Надати дозвіл громадянину ГОНЧАРУ Володимиру Олексійовичу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 10 (десять) років, орієнтовною площею 0,05 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Незалежності, 29а в смт Рокитне.

2. Громадянину ГОНЧАРУ В.О. в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в порядку, визначеному законодавством.

3. Громадянину ГОНЧАРУ В.О. подати проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 0,05 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості,  на затвердження в селищну раду.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

 

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ