(Тридцять перша (позачергова) сесія)

____________________2022 року                                                              № _____

Про внесення змін до Програми утримання
та ремонту автомобільних доріг загального
користування державного та місцевого
значення у тому числі вулиць і доріг
комунальної власності Рокитнівської
селищної територіальної громади
на 2022-2024 роки

Керуючись статтею 91 Бюджетного Кодексу України, пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення у тому числі вулиць і доріг комунальної власності Рокитнівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Рокитнівської селищної ради від 24 грудня 2021 року № 2258 (далі – Програма), а саме: в додатку 4 до Програми «Заходи Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення у тому числі вулиць і доріг комунальної власності Рокитнівської селищної ради 2022-2024 роки» перед словами «Грейдерування» доповнити словами «Утримання вулично-шляхової мережі, профіліювання».
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ