ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 61

ПРОЄКТ
УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Тридцять сьома сесія)
 
РІШЕННЯ
 
                                              2023 року                                                                   №
 
Про передачу земельної ділянки
у власність громадянці
ЛОЗЯН Тетяні Федорівні
по вул. Ювілейна, 30 в смт Рокитне
 
          Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці ЛОЗЯН Т.Ф. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), відповідно до статей 12, 116, 118, 120, 121, 125, 126 Земельного кодексу України, Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
        1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці  ЛОЗЯН Т.Ф. площею 0,1500 га, кадастровий номер 5625055100:01:001:1930 для будівництва і обслуговування житлового  будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Ювілейна, 30 в смт Рокитне.
        2. Передати у власність громадянці ЛОЗЯН Тетяні Федорівні (ідентифікаційний номер ___) земельну ділянку площею 0,1500 га, кадастровий номер 5625055100:01:001:1930 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за рахунок земель, що перебувають у її користуванні по вул. Ювілейна, 30 в смт Рокитне.
        3. Громадянці ЛОЗЯН Т.Ф. оформити документ, що посвідчує  право власності на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
        4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).
               
 
Селищний голова                                                                     Григорій ТАРГОНСЬКИЙ