Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення КОВАЛЬЧУК Ганні Миколаївні по вул. І.Франка, 30 в смт Рокитне

(Тридцята сесія)

2022 року                                                                     №

Про продаж земельної ділянки
несільськогосподарського призначення

КОВАЛЬЧУК Ганні Миколаївні по
вул. І.Франка, 30 в смт Рокитне

Розглянувши заяву КОВАЛЬЧУК Ганни Миколаївни,  звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки,  керуючись статтями 12, 127, 128 Земельного Кодексу України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  проведеною підготовкою до продажу, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити результати експертної грошової оцінки земельної ділянки, що розташована в смт Рокитне по вул. І.Франка, 30, площею 0,0300 га, кадастровий номер 5625055100:01:002:0474 для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), оціночною вартістю 40119 (сорок тисяч сто дев’ятнадцять) гривень, виконану ТОВ «Нива-Експерт»  10.10.2022 року.
     2. Затвердити наступні умови укладання договору купівлі-продажу:
   2.1. Ціна продажу земельної ділянки, що розташована в смт Рокитне по  вул. І.Франка, 30, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води), оціночною вартістю 40119 (сорок тисяч сто       дев’ятнадцять) гривень.  Кошти від продажу землі перерахувати на рахунок Рокитнівської селищної ради UA568999980314181941000017529, банк Казначейство України (ел. адм. подат.), одержувач ГУК у Рівн.обл/Рокитн.сел.тг/33010100, ЄДРПОУ 38012494.
 2.2. Покупець КОВАЛЬЧУК Г.М. зобов’язаний сплатити повну суму, що становить 40119 (сорок тисяч сто дев’ятнадцять) гривень  до 31 грудня 2022 року.
     3. Попередити покупця КОВАЛЬЧУК Г.М., що при несвоєчасній сплаті коштів за купівлю земельної ділянки згідно даного рішення, вона несе майнову відповідальність у вигляді сплати пені в розмірі 0,3 % від вартості даної земельної ділянки за кожний день простроченої плати.
     4. Зобов’язати покупця КОВАЛЬЧУК Г.М. укласти з селищною радою договір купівлі-продажу земельної ділянки та дозволити видати документ на право власності на земельну ділянку після повної сплати грошових коштів відповідно до пункту 2.2. даного рішення.
     5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ