Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Рокитнівської селищної територіальної громади на 2023 рік

(Тридцять перша (позачергова) сесія)

_____________________2022 року                                                                  №___

Про затвердження Програми
благоустрою населених пунктів
Рокитнівської селищної територіальної
громади на 2023 рік

З метою покращення благоустрою населених пунктів Рокитнівської селищної територіальної громади, керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Затвердити Програму благоустрою населених пунктів Рокитнівської селищної територіальної громади на 2023 рік (далі – Програма), що додається.
2. Фінансовому відділу Рокитнівської селищної ради передбачити фінансування видатків, необхідних для реалізації заходів Програми, в межах наявних фінансових ресурсів.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                                                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 13.1. Програма Благоустрій.pdf Переглянути
2 13.2. Заходи благоустрій.pdf Переглянути