Доповідач:

Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про внесення змін до рішення Рокитнівської селищної ради від 25.11.2022 № 3022 «Про затвердження цільової соціальної Програми підтримки реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Рокитнівської селищної ради, на 2023 рік»

(Тридцять п’ята сесія)

_____________________ 2023 року                                                                    № _____

Про внесення змін до рішення
Рокитнівської селищної ради
від 25.11.2022 № 3022
«Про затвердження цільової соціальної
Програми підтримки реформування
системи закладів для дітей-сиріт та дітей,
позбавлених батьківського піклування,
Рокитнівської селищної ради, на 2023 рік»

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою соціально-правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, застосування ефективних форм їх соціальної підтримки, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 25 листопада 2022 року № 3022 «Про затвердження цільової соціальної Програми підтримки реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Рокитнівської селищної ради, на 2023 рік», а саме: додаток до Програми «Заходи щодо виконання Програми» викласти у новій редакції, що додається.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 1.1. Дод. Зміни Програми ССД-2023.pdf Переглянути