Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про внесення змін щодо відомостей про ТОМАШГОРОДСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЖУРАВЛИК» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ та затвердження Статуту в новій редакції

(Тридцять сьома сесія)

______________2023 року                                                                          №____

Про внесення змін щодо відомостей про
ТОМАШГОРОДСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ
ОСВІТИ «ЖУРАВЛИК» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
та затвердження Статуту в новій редакції

Відповідно до статей 26, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи клопотання ТОМАШГОРОДСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЖУРАВЛИК» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 07.03.2023 № 06,           з метою приведення установчих документів ТОМАШГОРОДСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЖУРАВЛИК» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у відповідність до норм чинного законодавства України, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Змінити місцезнаходження юридичної особи ТОМАШГОРОДСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЖУРАВЛИК» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 26452231) з: 34244, Рівненська область, Рокитнівський район, село Томашгород, вулиця Ю. Гагаріна, будинок 34Б на: 34244, Рівненська область, Сарненський район, село Томашгород, вулиця Миру, будинок 34а.
  2. Змінити місцезнаходження Засновника (Рокитнівська селищна рада – код ЄДРПОУ 04387421) з: Україна, 34200, Рівненська область, Рокитнівський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15 на: Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, смт Рокитне, вулиця Незалежності, будинок 15.
  3. Внести зміни до Статуту ТОМАШГОРОДСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЖУРАВЛИК» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 22.01.2021  № 201, затвердивши його в новій редакції, що додається.
  4. Директору ТОМАШГОРОДСЬКОГО ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ЖУРАВЛИК» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (Людмила САХНЕВИЧ) подати документи для внесення змін до відомостей про юридичну особу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 Статут ЗДО Журавлик с. Томашгород.pdf Переглянути