(Двадцять п’ята сесія)

від 01 квітня 2022 року                                                                              № 2868

Про продовження АТ «Державний
ощадний банк України» терміну дії
договорів оренди земельних ділянок
по вул. Р. Дубовця, 3а, 3б в
смт Рокитне

Розглянувши клопотання Акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» щодо продовження терміну дії договорів оренди земельних ділянок в смт Рокитне по вул. Р. Дубовця, 3а, 3б, договори оренди земельних ділянок, відповідно до статей 12, 93 Земельного Кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду землі», селищна рада

1. Продовжити АТ «Державний ощадний банк України» термін дії договорів оренди земельних ділянок площею 0,0344 га та площею 0,0281 га по вул. Р. Дубовця, 3а, 3б в смт Рокитне на 5 років.
       2. Річну орендну плату встановити розміром 10 % від нормативної грошової оцінки даних земельних ділянок.
       3. АТ «Державний ощадний банк України» провести державну реєстрацію договорів оренди земельних ділянок.
       4. АТ «Державний ощадний банк України» земельні ділянки та прилеглу територію утримувати в належному санітарному та естетичному вигляді.
       5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ