(Тридцять восьма сесія)

19 травня 2023 року                                                                                                                                            № 3531

Про надання дозволу
РОКИТНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ
РАДІ на розроблення технічної
документації з нормативно
грошової оцінки земель
населеного пункту смт Рокитне
Рокитнівської селищної ради

Керуючись статтями 12,201 Земельного кодексу України, статтями 5, 15, 18, 23 Закону України «Про оцінку земель», та статті 26,33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл РОКИТНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту смт Рокитне Рокитнівської селищної ради.
2. Доручити РОКИТНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ в особі Рокитнівського селищного голови укласти договір на розроблення технічної документації з нормативно грошової оцінки земель із організацією, яка має відповідну ліцензію на виконання даних робіт.
3. РОКИТНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ розроблену технічну документацію з нормативно грошової оцінки земель населеного пункту смт Рокитне на території Рокитнівської селищної ради затвердити на сесії селищної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ