XXX

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 2994

(Тридцята сесія)

04 листопада 2022 року                                                                                                                                           № 2994

Про передачу земельної ділянки
у постійне користування
КП «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС»
за межами населеного пункту с. Лісове

Розглянувши клопотання КП «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» про передачу у постійне користування земельної ділянки, технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності, відповідно до статей 12, 92, 122, 123, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення комунальної власності, площею 4,5 га, кадастровий номер 5625085600:03:004:0002 для розміщення та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами населеного пункту с. Лісове на території Рокитнівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.
2. Передати у постійне користування КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» земельну ділянку площею  4,5 га, кадастровий номер 5625085600:03:004:0002 для розміщення та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами населеного пункту с. Лісове, за рахунок земель комунальної власності Рокитнівської селищної ради.
3. КП «РОКИТНЕКОМУНСЕРВІС» оформити документ, що посвідчує право постійного користування на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                                                                                             Григорій ТАРГОНСЬКИЙ