XXX

Проголосовано:

Дата прийняття:

Прийнятий вцілому

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 2995
Про передачу земельної ділянки у постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ПАРАФІЇ СВЯТОГО ТОМИ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ. ТОМАШГОРОД САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ по вул. Гранітна, 2 в смт Томашгород

(Тридцята сесія)

04 листопада 2022 року                                                                                                                                     № 2995

Про передачу земельної ділянки
у постійне користування  РЕЛІГІЙНІЙ
ГРОМАДІ ПАРАФІЇ СВЯТОГО ТОМИ
ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ
РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ
СМТ. ТОМАШГОРОД САРНЕНСЬКОГО
РАЙОНУ по вул. Гранітна, 2
в смт Томашгород

Розглянувши технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ПАРАФІЇ СВЯТОГО ТОМИ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ. ТОМАШГОРОД САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ, відповідно до статей 12, 92, 122, 123, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ПАРАФІЇ СВЯТОГО ТОМИ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ. ТОМАШГОРОД САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ площею 0,1504 га, кадастровий номер 5625055500:01:002:0101 по вул. Гранітна, 2 в смт Томашгород.
2. Передати у постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ПАРАФІЇ СВЯТОГО ТОМИ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ. ТОМАШГОРОД САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ земельну ділянку площею  0,1504 га, кадастровий номер 5625055500:01:002:0101 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій по вул. Гранітна, 2 в смт Томашгород, за рахунок земель комунальної власності селищної ради.
3. РЕЛІГІЙНІЙ ГРОМАДІ ПАРАФІЇ СВЯТОГО ТОМИ ЛУЦЬКОЇ ДІЄЦЕЗІЇ РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ СМТ. ТОМАШГОРОД САРНЕНСЬКОГО РАЙОНУ оформити документ, що посвідчує право постійного користування на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                                                                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ