XXXI

ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 3023

(Тридцять перша (позачергова) сесія)

25 листопада 2022  року                                                                                                                                     № 3023

Про затвердження Програми фінансової
підтримки та розвитку КОМУНАЛЬНОГО
НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА
«РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА
ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на 2023 рік

Розглянувши клопотання КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ від 21.11.2022 № 1156, керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Затвердити Програму фінансової підтримки та розвитку КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «РОКИТНІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ на 2023 рік, що додається.
2. Фінансовому відділу Рокитнівської селищної ради передбачити фінансування видатків, необхідних для реалізації заходів Програми, в межах наявних фінансових ресурсів.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК).

Селищний голова                                                                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 3023.1. ПРОГРАМА БЛІЛ.pdf Переглянути