ОПИС ДОКУМЕНТУ

Восьме скликання
(Тридцять третя сесія)

РІШЕННЯ

23 грудня 2022 року                                                                                  № 3162

Про продовження підприємцю
ПРИМАКУ Анатолію Анатолійовичу
терміну дії договору оренди земельної
ділянки за межами с. Мушні

Розглянувши заяву підприємця ПРИМАКА А.А. щодо продовження терміну дії договору оренди земельної ділянки за межами с. Мушні, договір оренди земельної ділянки, відповідно до статей 12, 93 Земельного Кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду землі», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада
ВИРІШИЛА:
       1. Продовжити підприємцю ПРИМАКУ Анатолію Анатолійовичу термін дії договору оренди земельної ділянки площею 0,4957 га, кадастровий номер 5625080400:05:007:0260 за межами с. Мушні на 10 років.
       2. Річну орендну плату встановити розміром 10 відсотків від нормативної грошової оцінки даної земельної ділянки.
       3. ПРИМАКУ А.А. провести державну реєстрацію договору оренди земельної ділянки.
       4. ПРИМАКУ А.А. земельну ділянку та прилеглу територію утримувати в належному санітарному та естетичному вигляді.
       5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ