XXXVIII

Проголосовано:

Дата прийняття:

Прийнятий вцілому

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 3527
Про надання дозволу РОКИТНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності по вул. Соборна, 3а в с. Рокитне

(Тридцять восьма сесія)

19 травня 2023 року                                                                                                                                            № 3527

Про надання дозволу РОКИТНІВСЬКІЙ
СЕЛИЩНІЙ РАДІ на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо інвентаризації земельної
ділянки комунальної власності по
вул. Соборна, 3а в с. Рокитне

З метою впорядкування угідь, забезпечення ведення Державного земельного кадастру та здійснення контролю за використанням і охороною земель Рокитнівської селищної ради, відповідно до статей 12, 122, 125, 126, 184 Земельного кодексу України, статей 26, 35 Закону України «Про землеустрій», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл РОКИТНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ на розроблення технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, орієнтовною площею 0,50 га для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти по вул. Соборна, 3а в с. Рокитне.
2. РОКИТНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ замовити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності у суб'єкта господарювання, юридичної особи, що має ліцензію на проведення робіт із землеустрою згідно із законом, у строки, що обумовлюються угодою сторін.
3. Подати виготовлену технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності на затвердження до РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, у відповідності до вимог чинного законодавства.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ