Доповідач:

Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про передачу земельної ділянки у власність громадянину СМИКУ Андрію Івановичу за межами населеного пункту с. Кисоричі

(Вісімнадцята сесія)

від                             2021 року                                                                №

Про передачу земельної ділянки у власність
громадянину СМИКУ Андрію Івановичу
за межами населеного пункту с. Кисоричі

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину СМИКУ А.І. для індивідуального садівництва, відповідно до статей 12, 35, 116, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину СМИКУ А.І. площею 0,1200 га, кадастровий номер 5625084400:03:003:0093 для індивідуального садівництва за межами населеного пункту с. Кисоричі на території Рокитнівської селищної ради.
2. Передати у власність громадянину СМИКУ Андрію Івановичу (--) земельну ділянку площею 0,1200 га, кадастровий номер 5625084400:03:003:0093 для індивідуального садівництва за рахунок земель запасу комунальної власності за межами населеного пункту                с. Кисоричі на території Рокитнівської селищної ради.
3. Рекомендувати громадянину СМИКУ А.І. здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку в порядку, визначеному чинним законодавством України та попередити, що відповідно до абзацу третього пункту 10 статті 24 Закону України «Про Державний земельний кадастр» державна реєстрація земельної ділянки скасовується, зокрема, у разі якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на неї не зареєстровано з вини заявника.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ