Доповідач:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про затвердження плану роботи Рокитнівської селищної ради на 2022 рік

(Вісімнадцята сесія)

від ___ грудня 2021 року                                                                                     №

Про затвердження плану роботи Рокитнівської селищної ради на 2022 рік

Керуючись пунктом 7 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій селищної ради, Рокитнівська селищна рада

1. Затвердити план роботи Рокитнівської селищної ради на 2022 рік згідно з додатком.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря ради Марину ЛЕСКОВЕЦЬ та голів постійних комісій селищної ради: з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО); з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА); з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (О. СИДОРОВИЧ).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 План роботи.pdf Переглянути