Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці КИСОРЕЦЬ Тетяні Іванівні по вул. Пряма в с. Масевичі

(Двадцять п’ята сесія)

від                                  2022 року                                                                          №

Про надання дозволу на складання
проєкту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки у власність громадянці
КИСОРЕЦЬ Тетяні Іванівні
по вул. Пряма в с. Масевичі

Розглянувши заяву громадянки КИСОРЕЦЬ Т.І. про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),  відповідно до статей 12, 118, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл громадянці КИСОРЕЦЬ Тетяні Іванівні  на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), орієнтовною площею 0,25 га по вул. Пряма в с. Масевичі за рахунок земель запасу комунальної власності селищної ради.
        2.  Громадянці КИСОРЕЦЬ Т.І.  в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в порядку, визначеному законодавством.
        3.  Громадянці КИСОРЕЦЬ Т.І. проєкт землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки у власність подати на затвердження до селищної ради.
4.  Контроль  за  виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища  (В.БРИЧКА).

Селищний голова                                                                    Григорій ТАРГОНСЬКИЙ