Прийнятий вцілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

(Двадцять _____ сесія)

від _______________ 2022 року                                                           №

Про внесення змін до рішення
Рокитнівської селищної ради
від 12 березня 2022 року № 2758
«Про використання шкільних
автобусів під час дії воєнного
стану Добровольчим формуванням
Рокитнівської селищної
територіальної громади № 5/8»

Керуючись Законом України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», статтею 15 Закону України «Про оборону України»,статтею 14 Закону України «Про основи національного спротиву»,Положенням про територіальну оборону України, затвердженим Указом Президента України від 23 вересня 2016 року № 406/2016, Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»,відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист командира Добровольчого формування Рокитнівської селищної територіальної громади №1 від 11 березня 2022 року №1025/03-17/22, з метою проведення заходів охорони Рокитнівської селищної територіальної громади, селищна рада

1. Внести зміни до рішення Рокитнівської селищної ради від 12 березня 2022 року №2758 «Про використання шкільних автобусів під час дії воєнного стану Добровольчим формуванням Рокитнівської селищної територіальної громади №5/8», а саме змінити: по тексту рішення у всіх відмінках слова «Добровольче формування Рокитнівської селищної територіальної громади №5/8» на «Добровольче формування Рокитнівської селищної територіальної громади №1»; в пункті 1 слова «РОКИТНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №2 РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ марки БАЗ, реєстраційний номер ВК3387АС» замінити на слова «РОКИТНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1 РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ марки БАЗ, реєстраційний номер ВК0942АА».
2. Контроль за виконанням рішення покласти  на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО); з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л.СМИК).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ