УКРАЇНА
РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Восьме скликання
(Двадцять п’ята сесія)
 
РІШЕННЯ
 
від 01 квітня 2022 року                                                                          № 2872
 
Про відкладення питання про
надання дозволу на складання
проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки в
оренду ПрАТ «ВФ Україна»  в
с. Дерть
 
         Розглянувши клопотання ПрАТ «ВФ Україна» про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій в с. Дерть, графічні матеріали бажаного місця розташування даної земельної ділянки, відповідно до статей 12, 93, 125, 126  Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
       1. Питання про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ПрАТ «ВФ Україна» орієнтовною площею 0,0300 га для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій в с. Дерть, відкласти у зв’язку з непрацюючою базою державного земельного кадастру та необхідністю додаткового вивчення даного питання.
        2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В.БРИЧКА).
 
 
Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ