Дата прийняття:

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 4321

(П’ятдесята сесія)

Про надання дозволу на складання проєкту
землеустрою щодо відведення земельної ділянки
у власність шляхом викупу громадянину
БОГДАНЦЮ Ігорю Вікторовичу
по вул. Київська, 29 в селищі Рокитне

Розглянувши заяву громадянина БОГДАНЦЯ І.В. про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу, відповідно до статей 12, 120, 122, 123, 124, 125, 126  Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл громадянину БОГДАНЦЮ Ігорю Вікторовичу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу, орієнтовною площею 0,2315 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги по вул. Київська, 29 в селищі Рокитне, в тому числі за рахунок:
- земельної ділянки площею 0,1415 га  з кадастровим номером  5625055100:01:001:1970 – за рахунок земель Рокитнівської територіальної громади в особі Рокитнівської селищної ради;
- земельної ділянки площею 0,09 га – за рахунок земель запасу  Рокитнівської селищної ради.
2. Надати дозвіл громадянину БОГДАНЦЮ Ігорю Вікторовичу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки орієнтовною площею 0,2315 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги по вул. Київська, 29 в селищі Рокитне.
3. Громадянину БОГДАНЦЮ І.В. в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки в порядку, визначеному законодавством.
4. Громадянину БОГДАНЦЮ І.В. подати проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки та звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки на затвердження в селищну раду.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ