Дата прийняття:

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 4326

(П’ятдесята сесія)

Про передачу земельної ділянки у постійне користування
РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ МИЛОСЕРДЯ»
«ВІДРОДЖЕННЯ»
ПРИ РО «РІВНЕНСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ОБ`ЄДНАННІ
УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ»
по вул. Центральна, 97 в с. Масевичі

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ МИЛОСЕРДЯ» «ВІДРОДЖЕННЯ» ПРИ РО «РІВНЕНСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ОБ`ЄДНАННІ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ» по вул. Центральна, 97 в с. Масевичі, відповідно до статей 12, 92, 122, 123, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ МИЛОСЕРДЯ» «ВІДРОДЖЕННЯ» ПРИ РО «РІВНЕНСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ОБ`ЄДНАННІ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ» площею 0,1895 га, кадастровий номер 5625085000:01:002:0754 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (для реконструкції адміністративного приміщення під християнський соціальний центр) по вул. Центральна, 97 в с. Масевичі.
2. Передати у постійне користування РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ МИЛОСЕРДЯ» «ВІДРОДЖЕННЯ» ПРИ РО «РІВНЕНСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ОБ`ЄДНАННІ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ» земельну ділянку площею 0,1895 га, кадастровий номер 5625085000:01:002:0754 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій (для реконструкції адміністративного приміщення під християнський соціальний центр) по  вул. Центральна, 97 в с. Масевичі.
3. РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ МИЛОСЕРДЯ» «ВІДРОДЖЕННЯ» ПРИ РО «РІВНЕНСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ОБ`ЄДНАННІ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ» оформити документ, що посвідчує право постійного користування на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                                Григорій ТАРГОНСЬКИЙ