Дата прийняття:

(П’ятдесята сесія)

Про надання дозволу громадянину
КАЙДАНОВИЧУ Віктору Леонтійовичу
на складання проєкту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки в оренду
по вул. Центральна, 26г в с. Біловіж

Розглянувши заяву громадянина КАЙДАНОВИЧА В.Л. про надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, відповідно до статей 12, 120, 122, 123, 124, 125, 126  Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл громадянину КАЙДАНОВИЧУ Віктору Леонтійовичу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років, орієнтовною площею 1,20 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Центральна, 26г в с. Біловіж.
2. Громадянину КАЙДАНОВИЧУ В.Л. в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду в порядку, визначеному законодавством.
3. Громадянину КАЙДАНОВИЧУ В.Л. подати проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду на затвердження в селищну раду.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ