Дата прийняття:

ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

ТЕКСТ РІШЕННЯ: № 4329

(П’ятдесята сесія)

Про включення до переліку земельних ділянок, право власності яких
підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) та
надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки по вул. Центральна в с. Масевичі

Відповідно до статей 12, 79-1, 122, 136 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Включити до переліку земельних ділянок, право власності яких підлягає продажу на конкурентних засадах (земельних торгах) земельну ділянку, згідно додатку.
2. Надати РОКИТНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови по вул. Центральна в с. Масевичі.
3. РОКИТНІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ в проектній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, замовити виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в порядку, визначеному законодавством.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

Додаток до рішення
Рокитнівської селищної ради
18 квітня 2024 року  № 4329