XIV

(Чотирнадцята сесія)

від 08 жовтня 2021 року                                                                    № 1595

Про присвоєння назви вулиці
в с. Карпилівка

Керуючись пунктом 41 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Присвоїти назву вулиці в с. Карпилівка Рокитнівської селищної територіальної громади Сарненського району Рівненської області: вул. Лісова.

2. Рокитнівському селищному голові Григорію ТАРГОНСЬКОМУ звернутися до Рівненської регіональної філії державного підприємства «Національні інформаційні системи» з проханням внести зміни до словника вулиць єдиного державного реєстру.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                     Григорій ТАРГОНСЬКИЙ