Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про створення структурного підрозділу дошкільної освіти «Калинка» НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Восьме  скликання
(Чотирнадцята сесія)

від ___ жовтня 2021 року                                                        № _______

Про створення структурного підрозділу
дошкільної освіти «Калинка»
НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до пункту 4 статті 22 Закону України «Про освіту», статей 14, 16 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення оптимальних умов для навчання і виховання дітей в закладі дошкільної освіти, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Створити структурний підрозділ дошкільної освіти «Калинка» НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.
  2. Затвердити Положення про структурний підрозділ дошкільної освіти «Калинка» НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, що додається.
  3. Директору НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ надати державному реєстратору документи, визначені законодавством України для реєстрації структурного підрозділу дошкільної освіти «Калинка» НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                     Григорій ТАРГОНСЬКИЙ