Прийнятий в цілому

Проголосовано:

Дата прийняття:

Внесено зміни згідно з рішенням від 23.12.2022 № 3047

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ ДРУК РІШЕННЯ ПЕРЕГЛЯНУТИ ТЕКСТ ПРОЄКТУ

РІШЕННЯ: № 1609
Про створення структурного підрозділу дошкільної освіти «Веселка» БІЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Восьме  скликання
(Чотирнадцята сесія)

від 08 жовтня 2021 року                                                                № 1609

Про створення структурного
підрозділу дошкільної освіти «Веселка»
БІЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ
СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Відповідно до пункту 4 статті 22 Закону України «Про освіту», статей 14, 16 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення оптимальних умов для навчання і виховання дітей в закладі дошкільної освіти, за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Створити структурний підрозділ дошкільної освіти «Веселка»  БІЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.
  2. Затвердити Положення про структурний підрозділ дошкільної освіти «Веселка» БІЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, що додається.
  3. Директору БІЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ надати державному реєстратору документи, визначені законодавством України для реєстрації структурного підрозділу дошкільної освіти «Веселка» БІЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л. СМИК); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                 Григорій ТАРГОНСЬКИЙ