(Чотирнадцята сесія)

від ___ жовтня 2021 року                                                                      №

Про погодження щомісячного розміру
плати батьків за навчання дітей та
встановлення додаткових пільг за навчання
дітей у КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ
«ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА»
РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
на 2021-2022 навчальний рік

Відповідно до статті 14 Закону України «Про освіту», статей 15, 26 Закону України «Про позашкільну освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 № 433 «Про затвердження переліку типів позашкільних навчальних закладів і Положення про позашкільний навчальний заклад», постанови Кабінету Міністрів України від 06.07.1992 № 374 «Про плату за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», наказу Міністерства культури України від 09.08.2018 № 686 «Про затвердження Положення про мистецьку школу», враховуючи пропозиції дирекції КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА»  РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Погодити на 2021-2022 навчальний рік щомісячну батьківську плату за навчання дітей у  КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, відповідно до обраного фаху навчання, у таких розмірах:
- фортепіано – 200 грн.;
- гітара – 200 грн.;
- вокал – 200  грн.;
- хореографія  – 200 грн.;
- скрипка – 200 грн.;
- художній відділ – 200 грн.;
- естрадний відділ – 200 грн.;
- духовий відділ  – 200 грн.;
- бандура – 200 грн.;
- баян, акордеон  – 200 грн.

2. Пільги з оплати за навчання дітей у КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА» РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ при наявності одного і більше учнів з однієї сім’ї, які навчаються в КЗ «ДМШ» плата за навчання встановлюється: за першого учня в розмірі 100%, за інших по 50%.
За учнів, які навчаються грі одночасно на двох  музичних інструментах, або відділах, вноситься плата за навчання на одному інструменті в повному розмірі на другому – в розмірі 50%.
Плата за навчання вноситься протягом дев’яти місяців навчального року щомісячно до 10 числа поточного місяця. Учні, батьки яких своєчасно не внесли оплату за навчання, до занять не допускаються. При заборгованості за два місяці (один минулий та 10 днів поточного) учні можуть бути відраховані з контингенту КЗ «ДМШ».
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, охорони здоров′я, культури, спорту, молодіжної політики  (Л. СМИК).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ