XIV

ДРУК РІШЕННЯ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 94

(Чотирнадцята сесія)

від      жовтня 2021 року                                                                    №

Про внесення змін та доповнень до

Програми фінансування комунального підприємства «Рокитневодоканал»

на 2021 рік

Керуючись статтею 91 Бюджетного Кодексу України, пунктом 22 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішенням Рокитнівської селищної ради від 24 грудня 2020 року №45 «Про затвердження Програми фінансування комунального підприємства «Рокитневодоканал» на 2021 рік», за погодженням з профільними постійними комісіями селищної ради, селищна рада

1. Внести зміни та доповнення до Програми фінансування комунального підприємства «Рокитневодоканал» на 2021 рік, затвердженої рішенням селищної ради від 24.12.2020 №45, зі змінами від 04.06.2021 №671, а саме:

Доповнити розділ Показники результативності:

- відшкодування заборгованості по заробітній платі, з нарахуванням – 1000,0 тис. грн.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики (О. КРУПЕНКО); з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства (А. КРУПЕНКО).

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ