Доповідачі:

Текст:

Восьме  скликання

(Чотирнадцята сесія)

від __ жовтня 2021 року                                                                   № _______

Про затвердження статуту

НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ

РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

в новій редакції

Відповідно до пункту 4 статті 22 Закону України «Про освіту», статей 14, 16 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення оптимальних умов для навчання і виховання дітей в закладі дошкільної освіти, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити Статут НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, що додається.

2. Директору НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ надати державному реєстратору документи, визначені законодавством України для внесення змін щодо відомостей НЕТРЕБСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л.СМИК).

Селищний голова                                                  Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 10.1. Дод. Статут НЕТРЕБСЬКА ГІМНАЗІЯ.pdf Переглянути