Доповідачі:

Текст:

Восьме  скликання

(Чотирнадцята сесія)

від ___ жовтня 2021 року                                                                № _______

Про затвердження Статуту

БІЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ

РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

в новій редакції

Відповідно до пункту 4 статті 22 Закону України «Про освіту», статей 14, 16 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення оптимальних умов для навчання і виховання дітей в закладі дошкільної освіти, за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити Статут БІЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у новій редакції, що додається.

2. Директору БІЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ надати державному реєстратору документи, визначені законодавством України для внесення змін щодо відомостей БІЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики (Л.СМИК).

Селищний голова                                                   Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

1 11.1. Дод. Статут Більський ліцей.pdf Переглянути