(Чотирнадцята сесія)

від                             2021 року                                                                    №

Про передачу земельної ділянки
у власність ЯЦКЕВИЧ Н.Ю. в
с. Рокитне, урочище «Которіг»

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ЯЦКЕВИЧ Н.Ю. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), відповідно до статей 12, 116, 118, 121, 125, 126, 186 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ЯЦКЕВИЧ Н.Ю. площею 0,1217 га, кадастровий номер 5625085600:03:009:0168, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Рокитне, урочище «Которіг».
2. Передати у власність громадянці ЯЦКЕВИЧ Ніні Юхимівні (--) земельну ділянку, площею 0,1217 га, кадастровий номер 5625085600:03:009:0168, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), в    с. Рокитне, урочище «Которіг»  за рахунок земель запасу комунальної власності селищної ради.
3. Оформити ЯЦКЕВИЧ Н.Ю. документ, що посвідчує право власності  на земельну ділянку в порядку, визначеному законодавством.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ