Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про передачу земельної ділянки у постійне користування Карпилівському  закладу дошкільної освіти  комбінованого типу «Барвінок» Рокитнівської селищної ради в  с. Карпилівка,  вул. Жежука, 2а

(Чотирнадцята сесія)

від __________________ 2021 року                                                             №

Про передачу земельної ділянки

Розглянувши проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, відповідно до статей 12, 92, 125, 126 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Затвердити проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Карпилівському  закладу дошкільної освіти  комбінованого типу «Барвінок» Рокитнівської селищної ради площею 0,4700 га, кадастровий номер 5625083800:01:001:0408, для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в  с. Карпилівка, вул. Жежука, 2а.
        2. Передати у постійне користування Карпилівському  закладу дошкільної освіти  комбінованого типу «Барвінок» Рокитнівської селищної ради земельну ділянку площею 0,4700 га, кадастровий номер 5625083800:01:001:0408 для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в с. Карпилівка, вул. Жежука, 2а.
        3. Карпилівському закладу дошкільної освіти  комбінованого типу «Барвінок» Рокитнівської селищної ради оформити документ на право постійного користування земельною ділянкою в порядку, визначеному законодавством.
        4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ