(П’ятнадцята (позачергова) сесія)

від 01 листопада 2021 року                                                                        № ____

Про поновлення на посаді секретаря Рокитнівської селищної ради Пахнюк С.М.

Враховуючи рішення Рівненського окружного адміністративного суду від 29 жовтня 2021 року по справі №460/8051/21, яким поновлено на посаді секретаря Рокитнівської селищної ради Пахнюк Світлану Михайлівну з 18 травня 2021 року, керуючись статтями 25, 26, 50, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 65 Закону України «Про виконавче провадження», селищна рада

вирішила:

1. Поновити Пахнюк Світлану Михайлівну на посаді секретаря Рокитнівської селищної ради з 18 травня 2021 року.
  2. Рокитнівському селищному голові Григорію ТАРГОНСЬКОМУ вжити заходи щодо виплати Пахнюк Світлані Михайлівні середнього заробітку за час вимушеного прогулу в частині, яка підлягає негайному виконанню згідно рішення Рівненського окружного адміністративного суду від 29 жовтня 2021 року по справі №460/8051/21.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції (Сидорович О.М.).