Доповідач:

Прийнятий в цілому

Дата:

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

Про надання дозволу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Соборна, 46к в с. Рокитне ЯЦУКУ В’ячеславу Миколайовичу

(Шістнадцята сесія)

від                                   2021 року                                                                 №

Про надання дозволу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Соборна, 46к  в с. Рокитне
ЯЦУКУ В’ячеславу  Миколайовичу

Розглянувши заяву ЯЦУКА В.М. про надання дозволу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки, підтверджуючі документи,  відповідно до статей 12, 120, 122, 125, 126, 127 Земельного кодексу України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл ЯЦУКУКУ В’ячеславу Миколайовичу на складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0706 га, кадастровий номер 5625085600:01:003:6000 для розміщення та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості по вул. Соборна, 46к в с. Рокитне.
       2. Звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0706 га, кадастровий номер 5625085600:01:003:6000 для розміщення та  експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, подати на затвердження в селищну раду.
       3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (Бричка В. П.).

Селищний голова                                                      Григорій ТАРГОНСЬКИЙ