(Шістнадцята сесія)

від                                2021 року                                                              № _____

Про надання дозволу Релігійній громаді
парафії святого Томи Луцької Дієцезії
Римсько-католицької церкви
смт Томашгород Рокитнівського району
на складання технічної документації
із землеустрою щодо встановлення
(відновлення) меж земельної ділянки в
натурі (на місцевості) згідно державного акту
на право постійного користування землею

Розглянувши клопотання Релігійної громади парафії святого Томи Луцької Дієцезії Римсько-католицької церкви смт Томашгород Рокитнівського району, керуючись статтями 12, 96 Земельного кодексу України, статтями 25, 55 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з профільною постійною комісією селищної ради, селищна рада

1. Надати дозвіл Релігійній громаді парафії святого Томи Луцької Дієцезії Римсько-католицької церкви смт Томашгород Рокитнівського району на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно державного акту на право постійного користування землею від 02.07.1997, серія РВ № 00013, за реєстраційним № 12, площею 0,17 га в смт Томашгород.
2. Релігійній громаді парафії святого Томи Луцької Дієцезії Римсько-католицької церкви смт Томашгород Рокитнівського район замовити в проєктній землевпорядній організації, яка має ліцензію на виконання землевпорядних робіт, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), в порядку визначеному законодавством.
3. Релігійній громаді парафії святого Томи Луцької Дієцезії Римсько-католицької церкви смт Томашгород Рокитнівського район технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), подати на затвердження до селищної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища (В. БРИЧКА).

Селищний голова                                                                Григорій ТАРГОНСЬКИЙ